Aşk Şiirleri, Aşk Şiiri, Şiirler, En Güzel Aşk Şiirleri

Şiir Cenk’i 20 ye Satmam !
Kategori Yazılar
Okunma 251 Görüntülenme

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Doğan Haber Ajansı’nın (DHA) sorularını yanıtladıCenk Tosun’u devre arasında 20 milyona satmayacağından, Talisca için düşündükleri transfer planına kadar birçok konuya açıklık getiren Fikret Orman’ın açıklamaları şu şekilde:

Cenk Tosun’u devre arasında 20 milyon gibi rakamlara satmayacağını net bir şekilde ifade eden Orman, ”Hiçbir rakam yok. Onlar benim çocuklarım. Onların hayat kariyerleri beni ilgilendiren şeyler. Onların annesi-babası neyse ben de onlar için oyum. Bir tek onlara şu para gelsin, gitsin onlar bir makine, bir mikrofon falan değiller. Onun için bir rakam yok.

Niye çılgın şu açıdan söyledim. Mbappeler 180 Milyon Euro’ya bir yerlere gittiği yerde, Keita’nın 70-80 milyona bir yerlere gittiği yerde niye çılgın. Ben çılgın olarak görmüyorum. Bizim bunu yukarı atmamız lazım. Herkes diyor ya, Türk futbolunda 4 büyüklerin mali durumları kötü. Batacaklar. Haklılık payları var mı? Var. Nasıl çıkacaklar bu durumdan. Böyle iyi oyuncaları satarsak Beşiktaş’ın da, Galatasaray’ın da,

Fenerbahçe’nin de, Trabzonspor’un da 100 milyon Euro’luk 3 futbolcu satsın, bütün herkesi derdi 1 dakikada çözülür. Devlet bize yardım etsin diyeceğine, şu ligin kalitesini yukarı çıkaralım. Bu kaliteden bahsettiğim, sahada oynanan oyun değil, diyerek sözlerine devam eden Fikret Orman , Mbappe, Beşiktaş’ta oynamış olsaydı ve aynı performansı göstermiş olsaydı, PSG’ye 180 milyon Euro’ya gider miydi?  20 müthiş rakam, 25 inanılmaz  falan Türkiye’nin futbolunun marka değerini yukarı çıkarmamız lazım. Bu benim görevim değil. Hepimizin görevi. Kulüpler Birliği’nin de bu işlere yönelmesi lazım diyerek Kulüpler Birliğini iş birliğine davet etti .

Talisca Transferine Vita Örneği

Orman Benfica ile sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalan Talisca’nın bonservisini almak için çizeceği yol haritasını da açıklarken Vida transferini örnek gösterdi ve ”pazarlıklar bizim işimiz. Yani yapmadığımız etmediğimiz şeyi kamuoyu önünde niye konuşalım. O bizim işimiz. Oyuncunun bizde sözleşmesi bittikten sonra Benfica ile bir senelik sözleşmesi kalıyor.

6 ay sonra biz sıfır lira vererek bir sene sonrasının anlaşmasını imzalarız. Bunu benim bildiğim kadar karşı kulüp de biliyor. Oyuncu burada olmaktan mutlu, arkadaşlarından mutluysa biz şöyle bir şey de yapabiliriz; bekleriz 6 ay daha 6 sonra bedava alırız Vida’da olduğu gibi” şeklinde konuştu. Futbol dünyasındaki en güncel haberleri ve en yüksek oranları 1xbet mobil sitesinde bulabilir, yüksek kazançlar elde etmeye nerede olursanız olun devam edebilirsiniz.

Kaynak: mobil-bahis.pro

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.