Aşk Şiirleri, Aşk Şiiri, Şiirler, En Güzel Aşk Şiirleri

Şiir Feghouli Gördüğü Kırmızı Anlattı
Kategori Yazılar
Okunma 229 Görüntülenme

Galatasaray’ın bu sene transfer ettiği isimler arasında en dikkat çekenlerden birisi de Feghouli olmuştu. Cezayirli futbolcu takım kampına geç katıldığı için henüz maçlara hazır olmaması ile biliniyordu. Zamanla forma şansı bulan futbolcu, Trabzonspor ile oynanan maçta gördüğü kırmızı kart ile gündeme geldi. Dün bir televizyon programına katılan oyuncu, konu ile alakalı olarak çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sarı Kart Bile Verilmez

Galatasaray takımının ünlü futbolcusu Feghouli, Trabzonspor maçında Olcay Şahan ile yaşadığı gerilim sonrasında oyundan atılmıştı. Bir spor programını telefonla arayan futbolcu, yaşanan bu gelişmeye dair önemli açıklamalar yaptı ve şunları söyledi; Ndiaye pozisyondan sonra yerde kaldı. Daha sonra Olcay, takım arkadaşıma doğru yöneldi. Ben de beklemeye başladım ve pozisyonun nasıl sonuçlanacağını görmek istedim. Ancak Olcay, ayağını kullandı ve Ndiaye’ye yerdeyken müdahalede bulundu. Ben de araya girmek için o bölgeye doğru hareketlendim. Sonuçta o benim arkadaşım.

Bunu yapmak zoundaydım. Sadece araya girdim ve onu ittim. Yumruk filan atmadım. Bu tip haberler gerçeği yansıtmıyor. Ancak hakemin vermiş olduğu karar sonrasında adeta şok oldum. Çünkü bu harekete kırmızı kart verilmemeliydi. Bana kalsa bu hareket sarı kart bile değildi. Fakat hakem beni oyundan attı. Bu karar bana göre tamamen yanlış. Zaten son haftalarda üzerimizde oyunlar oynanıyor. İki maçtan beri yaşananları herkes görüyor. Bize çaldıkları faulleri, nedense rakiplerimize çalmıyorlar.

TFF’ye Başvuru Yapmamız Lazım

Konuşmalarına devam eden yıldız futbolcu şunları ifade etti; Arkadaşlarımız ile maçtan sonra önemli bir toplantı yaptı. Bu toplantıda bazı kararlar aldık. Bizi kışkırtmaya çalışıyorlar. Bu kışkırtmalar sonucunda artık bizim sakin olmamız gerekiyor. Benim gördüğüm kırmızı kart kesinlikle haksız. O yüzden Galatasaray yönetiminden rica ediyorum. Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurmaları ve bu pozisyona itiraz etmeleri gerekiyor.

Zaten yayıncı kuruluştan görüntülen alındığı zaman gerçek ortaya çıkacak. Çünkü benim kesinlikle yumruk atma gibi bir durumum söz konusu değil. Eğer yumruk atsam bunu açık bir dille ifade ederdim. İtiraz edilirse bana en fazla 1 maç ceza verileceğini düşünüyorum, dedi. Futbol maçlarına açılan en yüksek iddaa oranlarını kaçak iddaa siteleri üzerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kaynak: bayiddia.net

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.