Aşk Şiirleri, Aşk Şiiri, Şiirler, En Güzel Aşk Şiirleri

Şiir Uğur Demirok Sözlerine Açıklık Getirdi
Kategori Yazılar
Okunma 211 Görüntülenme

Galatasaray takımının alt yapısından yetişen ve Trabzonspor’un formasını giyen Uğur Demirok, Galatasaray ile oynanan maçtan sonra bazı açıklamalarda bulunmuştu. Oldukça büyük bir tepki alan bu açıklamalar sonrasında, genç futbolcu sözlerine açıklık getirdi ve sarı kırmızılı camia ile herhangi bir sorununun da olmadığını söyledi.

Ben Sadece Kötü Şeylere Tepki Gösterdim

Hakkında çıkan haberlerden dolayı son derece üzgün olduğunu söyleyen Demirok şunları ifade etti; biz takım olarak maç içerisinde herhangi bir çirkeflik yapmıyoruz. Böyle bir yapımız söz konusu değil. Bundan dolayı da aynı muameleyi biz de bekliyoruz. Fakat bize karşı oldukça kötü ve olumsuz tezahüratlar oluyor. Ben de bunlara bir tepki verdim. Yoksa başka bir amacım söz konusu değildi. Sarf ettiğim şeyler koca bir camiaya yönelik değil. Belli kişilere yönelikti. Orada bizim hakkımızda çok kötü ve olumsuz tezahüratlar yapıldı.

Ben de bundan dolayı açıklama yaptım. Bir anda yapılan ya da sinirle dile getirilmiş sözler değil. Çünkü ben düşünerek hareket ediyorum. Benim yapım böyledir. Kötü bir şey söylediğimi de düşünmüyorum. Biz sahada mücadele ederken bize yönelik sözlenen kötü sözlerden oldukça olumsuz bir şekilde etkileniyoruz. Bundan dolayı da kötü dönemler geçirebiliyoruz, dedi.

Keşke Her Zaman Galatasaray İle Oynasak

Genç futbolcu maçtan sonra yaptığı açıklamada, kötü tezahüratlara dikkat çekmişti. Çünkü maç boyunca sarı kırmızılı takım taraftarları, Trabzonspor kümeye diye bağırmışlardı. Bundan çok büyük bir rahatsızlık duyan oyuncu da şunları ifade etmişti; sarı kırmızılı takım taraftarları bizim için kümeye diye bağırıyorlar. Biz keşke her hafta sarı kırmızılı takım ile maç yapsak. Böylelikle şampiyon olmamız çok daha kolay olacaktır. Çünkü onlar böyle bağırmaya devam ettikçe, biz de Galatasaray takımını hep yeniyoruz.

Bu artık bir gelenek haline geldi, demişti. Oyuncunun sarf ettiği bu sözler sonrasında birçok kişi sert bir tepki göstermişti. Galatasaray takımının alt yapısından yetişen oyuncunun böyle bir söz sarf etmesi sonrasında Ahmet Çakar da konuşmuş ve futbolcunun ayıp ettiğini dile getirmişti. Spor dünyasındaki en güncel haberleri ve en yüksek oranları kaçak iddaa siteleri arasında bulunan superbetin sitesinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.